ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » FORMULARZ

Rozszerzenie gwarancji na produkty Avtek


Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zakup produktów marki Avtek.

Poniższy formularz przeznaczony jest dla osób, które chcą rozszerzyć standardową 2 letnią gwarancję na produkty Avtek do 3 lat. Wydłużenie gwarancji możliwe jest dla wszystkich zakupionych produktów Avtek, o ile nie upłynęły 2 lata od daty zakupu. Gwarancja na zasadach door-to-door obowiązuje tylko przez pierwsze 2 lata od daty zakupu. W trzecim roku Klient dostarcza wadliwy produkt na swój koszt do Serwisu po uprzednim zgłoszeniu awarii, korzystając z formularza zgłoszenia serwisowego. Koszty transportu do Klienta ponosi Serwis.


FORMULARZ REJESTRACJI:
* - pola wymagane
** - jedno z pól wymagane

Imię i nazwisko**


Nazwa firmy lub instytucji**


Ulica i nr*


Miasto*


Kod pocztowy*


E-mail*Rodzaj urządzenia*


Model urządzenia*


Numer seryjny urządzenia (dotyczy tylko tablic i monitorów interaktywnych Avtek)Nr dokumentu sprzedaży*


Data zakupu*

Nazwa sprzedawcy*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rejestracji gwarancji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883) przez ViDiS S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na podany adres email od ViDiS S.A. z siedzibą we Wrocławiu.


  
ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies